Zákazníci

 

S firmou LeList sme spolupracovali pri úpravách terasy centrály na Hodžovom námestí v Bratislave. Oceňujeme najmä vysokú kvalitu realizácie zadania, ale i ústretovosť a príjemnú komunikáciu. Prístup firmy považujeme za veľmi profesionálny.

 

Spolupráca s firmou LeList bola aj vďaka ochote a priateľskému prístupu veľmi dobrá. Radi by sme vyzdvihli najmä profesionalitu, komunikáciu a zmysel pre detail. Firmu LeList môžeme len odporučiť. 

Spoločnosť LeList nám zabezpečila zeleň v priestoroch kancelárií a recepcie. Vysoko oceňujeme celkový prístup od počiatočnej komunikácie až po realizáciu a následný servis. Všetko bolo zabezpečené na veľmi profesionálnej úrovni v krátkom časovom horizonte a to všetko s priateľským prístupom personálu.

 

 

 

Práca firmy LeList oživila naše priestory, dodala jej zeleň a veríme, že medzi kolegov zasiala kúsok pozitívnej energie a spríjemnila im pracovné prostredie. Na nevyužitú plochu sme si objednali machovú stenu a každý návštevník sa pri nej zastavuje s obdivom. Prijemne zveľadilo naše pracovné priestory aj niekoľko kvetináčov a kvetov, ktoré nám dodali punc modernej firmy a veríme, že každý kto príde k nám na centrálu, ako aj naši interní zamestnanci sa vďaka tomu budú cítiť u nás príjemne. Ďakujeme. 

 

Veľmi milý a ochotný personál, ktorý poradí. Rýchle dodanie tovaru a personalizovaná starostlivosť o klienta.

 

Do nášho nového officu v Aupark Tower sme potrebovali zeleň a firma LeList sa nádherne o všetko postarala. Výborná komunikácia a starostlivosť. Ďakujeme za krásne kvety.

 

                 

 

       

    

      

   

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie