Zákazníci

 

S firmou LeList sme spolupracovali pri úpravách terasy centrály na Hodžovom námestí v Bratislave. Oceňujeme najmä vysokú kvalitu realizácie zadania, ale i ústretovosť a príjemnú komunikáciu. Prístup firmy považujeme za veľmi profesionálny.

 

Spolupráca s firmou LeList bola aj vďaka ochote a priateľskému prístupu veľmi dobrá. Radi by sme vyzdvihli najmä profesionalitu, komunikáciu a zmysel pre detail. Firmu LeList môžeme len odporučiť. 

Spoločnosť LeList nám zabezpečila zeleň v priestoroch kancelárií a recepcie. Vysoko oceňujeme celkový prístup od počiatočnej komunikácie až po realizáciu a následný servis. Všetko bolo zabezpečené na veľmi profesionálnej úrovni v krátkom časovom horizonte a to všetko s priateľským prístupom personálu.

 

 

 

Práca firmy LeList oživila naše priestory, dodala jej zeleň a veríme, že medzi kolegov zasiala kúsok pozitívnej energie a spríjemnila im pracovné prostredie. Na nevyužitú plochu sme si objednali machovú stenu a každý návštevník sa pri nej zastavuje s obdivom. Prijemne zveľadilo naše pracovné priestory aj niekoľko kvetináčov a kvetov, ktoré nám dodali punc modernej firmy a veríme, že každý kto príde k nám na centrálu, ako aj naši interní zamestnanci sa vďaka tomu budú cítiť u nás príjemne. Ďakujeme. 

 

Veľmi milý a ochotný personál, ktorý poradí. Rýchle dodanie tovaru a personalizovaná starostlivosť o klienta.

 

Do nášho nového officu v Aupark Tower sme potrebovali zeleň a firma LeList sa nádherne o všetko postarala. Výborná komunikácia a starostlivosť. Ďakujeme za krásne kvety.

 

Ďakujeme za perfektné oživenie priestoru vo firme. Oceňujeme profesionálny prístup od návrhu až po realizáciu.

 

V mene spoločnosti EUROFRIGO by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za zeleň, ktorú pre nás zabezpečila spoločnosť LeList. Oceňujeme celkový prístup od samotného výberu rastlín až po realizáciu. Chceme vyzdvihnúť ústretovosť a príjemnú komunikáciu.  Ešte raz ďakujeme a Vaše služby môžeme len odporučiť.