Zákazníci

 

S firmou LeList sme spolupracovali pri úpravách terasy centrály na Hodžovom námestí v Bratislave. Oceňujeme najmä vysokú kvalitu realizácie zadania, ale i ústretovosť a príjemnú komunikáciu. Prístup firmy považujeme za veľmi profesionálny.

 

Spolupráca s firmou LeList bola aj vďaka ochote a priateľskému prístupu veľmi dobrá. Radi by sme vyzdvihli najmä profesionalitu, komunikáciu a zmysel pre detail. Firmu LeList môžeme len odporučiť. 

Spoločnosť LeList nám zabezpečila zeleň v priestoroch kancelárií a recepcie. Vysoko oceňujeme celkový prístup od počiatočnej komunikácie až po realizáciu a následný servis. Všetko bolo zabezpečené na veľmi profesionálnej úrovni v krátkom časovom horizonte a to všetko s priateľským prístupom personálu.

 

 

 

Práca firmy LeList oživila naše priestory, dodala jej zeleň a veríme, že medzi kolegov zasiala kúsok pozitívnej energie a spríjemnila im pracovné prostredie. Na nevyužitú plochu sme si objednali machovú stenu a každý návštevník sa pri nej zastavuje s obdivom. Prijemne zveľadilo naše pracovné priestory aj niekoľko kvetináčov a kvetov, ktoré nám dodali punc modernej firmy a veríme, že každý kto príde k nám na centrálu, ako aj naši interní zamestnanci sa vďaka tomu budú cítiť u nás príjemne. Ďakujeme. 

 

Veľmi milý a ochotný personál, ktorý poradí. Rýchle dodanie tovaru a personalizovaná starostlivosť o klienta.

 

Do nášho nového officu v Aupark Tower sme potrebovali zeleň a firma LeList sa nádherne o všetko postarala. Výborná komunikácia a starostlivosť. Ďakujeme za krásne kvety.

 

Ďakujeme za perfektné oživenie priestoru vo firme. Oceňujeme profesionálny prístup od návrhu až po realizáciu