Exteriérová zeleň

 

„Zeleň znižuje našu psychickú únavu, stres a pomáha sústredeniu“ 

 

Stromy a rastliny v blízkosti človeka majú nielen estetický vplyv, ale aj pozitívne účinky na zdravie. Nesúvisí to s pohlavím, vekom, stavom, ani typológiou osobnosti... Človek je odjakživa prepojený s prírodou. Stromy a rastliny produkujú kyslík, ktorého obsah je v oblasti výskytu zelene vyšší a na to reaguje ľudský organizmus veľmi pozitívne. Našim cieľom je prinášať do vášho exteriéru zeleň, ktorá bude dennodenne uspokojovať vaše zmysli.

Terasa, nádvorie, mestská štvrť, ulica, balkón... exteriér, ktorý nie vždy ponúka možnosť výsadby zelene priamo do pôdy, a práve tomu sa v LeListe venujeme, výsadbe zelene v dizajnových kvetináčoch. 

Pri návrhu vhodných Dizajnových kvetináčov do vášho priestoru zohľadňujeme typ, tvar, veľkosť či farebné prevedenie. Pri výbere rastlín sú nespochybniteľne kľúčové podmienky. Podmienky, ktoré nám ponúka konkrétny priestor, či ide o slnečné stanovište, polotieň, tieň, vietor, bezvetrie atď. Spojením dizajnových kvetináčov a rastlín vznikne vizuálne príťažlivé dielo, ktoré pohladí vašu dušu a myseľ.

Tou najlepšou odmenou pre nás je spokojný zákazník. Pozrite si Realizácie kde nájdete našu tvorbu a neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme všetky vaše otázky a pripravíme návrh podľa požiadaviek.